Jak kupować

Jak kupować

Dołożyliśmy starań, aby kupowanie w naszym sklepie było proste i wygodne. Zadbaliśmy o czytelność stron naszych produktów i łatwość nawigacji przy wyborze towaru.


Logowanie i wylogowanie w naszym sklepie jest możliwe poprzez odnośnik "zaloguj/wyloguj" umieszczony w górnym lub dolnym menu sklepu lub przez stronę "Moje konto".

Zaloguj się. W pierwszym kroku prosimy Cię o zalogowanie się do sklepu. Jeśli nie jesteś jeszcze użytkownikiem , możesz w tym miejscu założyć konto lub zrealizować zamówienie bez logowania do sklepu.


Drugi krok składania zamówienia to określenie adresu, na który wyślemy Twoje zamówienie. Gdy adres do wysyłki różni się od Twoich danych adresowych, będziesz mieć możliwość podania innego, dodatkowego adresu wysyłki. Możesz także zaznaczyć opcję "Chcę otrzymać fakturę VAT". Zadbaj o podanie prawidłowych danych do wysyłki.


W przedostatnim kroku wybierasz sposób płatności i dostawy. Możesz zdecydować się na ozdobną formę opakowania. Zatwierdzenie wyboru formy płatności i dostawy kończy proces składania zamówienia.

Podsumowanie zamówienia. W tym miejscu informujemy Cię o złożonym zamówieniu. Jeżeli wybrałeś płatność on-line, będziesz mógł zapłacić bezpośrednio po wysłaniu zamówienia poprzez wciśnięcie przycisku "Płacę". Jeśli wybrałeś płatność zwykłym przelewem, na ekranie monitora i w e-mailu potwierdzającym zamówienie otrzymasz wszystkie dane do przelewu na nasze konto bankowe. Na Twoją pocztę e-mail otrzymasz od nas potwierdzenie zamówienia.


Jeżeli w procesie składania zamówienia zalogowałeś się danymi , będziesz miał możliwość sprawdzania historii swoich zamówień oraz ich statusu po ponownym zalogowaniu się na stronach naszego sklepu (za pomocą linku "Zaloguj się", w górnym menu sklepu). Powiadomienia o statusie realizacji zamówienia będziesz także otrzymywał od nas e-mailem.

Sklep z artykułami dla dzieci 2015


Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie