Reklamacje i zwroty

Reklamacje i zwroty


Odebranie przesyłki:

Dokładnie sprawdź, czy opakowanie Twojego towaru jest nienaruszone. Jeżeli przesyłka jest uszkodzona, nie przyjmuj jej i poinformuj nas telefonicznie. Dokładnie sprawdź stan opakowania przy kurierze.

W przypadku stwierdzonych uszkodzeń towaru, spisz protokół szkody z kurierem i niezwłocznie prześlij go do nas.

Jeśli uszkodzenie stwierdzą Państwo po odjeździe kuriera, należy jak najszybciej, skontaktować się z firmą kurierską.

Zakupiony towar jest wadliwy:

Zgłoś reklamację u producenta na podstawie gwarancji. Jest to bardzo szybki proces reklamacji, który pozwala na najszybsze naprawienie zakupionego towaru.

Dane kontaktowe w karcie gwarancyjnej.

Reklamując towar na podstawie gwarancji w sklepie e-mamaija.pl, działamy jako pośrednik, który przekaże towar do odpowiedniego serwisu, a to wydłuża czas trwania reklamacji.

Możesz także złożyć reklamację w naszym sklepie z tytułu niezgodności towaru z umową (Dotyczy zamówień zrealizowanych do 25.12.2014r). Zgodnie z polskim prawem możesz zażądać naprawy towaru lub wymiany towaru na nowy. Dział reklamacji ustosunkuje się do zgłoszenia i podejmie decyzję w zależności czy żądanie jest możliwe, czy też wymaga poniesienia przez sklep nadmiernych kosztów. W wypadku gdy żądania są niemożliwe do spełnienia konsumentowi przysługuje prawo do odstąpienia od umowy lub obniżenia ceny.

Sprzedawcy przysługuje prawo do zbadania przedmiotu reklamacji przez rzeczoznawcę w celu ustalenia czy towar rzeczywiście jest niezgodny z umową.

Czas powiadomienia konsumenta o swoim stanowisku przez sprzedawcę w wypadku reklamowania niezgodności towaru z umową wynosi 14 dni. Czas, w którym konsument może złożyć reklamacje wynosi 2 miesiące od dnia stwierdzenia wady przez klienta.

Zwrot towaru:

Zgodnie z prawem, w przypadku umowy zawieranej poza lokalem przedsiębiorcy, możesz zwrócić towar do 14 dni od daty doręczenia przesyłki przez kuriera. Towar powinien zostać zwrócony w stanie niezmienionym wraz z odstąpieniem od umowy sprzedaży.

Sklep z artykułami dla dzieci 2015


Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie