Płatności i dostawa

Płatność i dostawa

 

Czas realizacji zamówienia od złożenia zamówienia  - przewidywana data wysyłki paczki z naszego magazynu to około 24 godziny.


Dla zamówień opłacanych "z góry" czas realizacji zamówienia liczy się od momentu, gdy otrzymamy potwierdzenie płatności.


Wszystkie terminy są wyliczone w oparciu o dni robocze. Zamówienie złożone w dni wolne od pracy oraz weekendy są przekazywane do realizacji następnego dnia roboczego.

Istnieje możliwość bezpłatnego odbioru osobistego w  naszym sklepie stacjonarnym - po wcześniejszym uzgodnieniu terminu odbioru. Płatność za zamówienia odbierane w sklepie stacjonarnym możliwe są kartą płatniczą lub gotówką.

Istnieje również możliwość dostawy zamówienia pod wskazany adres. Możesz wybrać jedną z dwóch opcji: Poczta Polska lub K-EX.

Cena za wysyłkę zamówienia zależna jest od wielkości przesyłki oraz jej wagi. Wycena dostawy mebli indywidualnie.

Oferujemy następujące formy płatności:

Przelew bankowy

Wpłatę za zakupione towary należy wykonać na konto bankowe: 70 1140 2017 0000 4702 0766 4958 MultiBank

W tytule przelewu proszę podać numer  numer zamówienia.

Przelew elektroniczny:

Bezpieczna, komfortowa i szybka forma płatności elektronicznej . Przy wyborze tej formy płatności za zamówienie w sklepie e-mamaija.pl , zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę płatności gdzie będziesz mógł zrealizować szybki przelew za pośrednictwem banku prowadzącego Twój rachunek. Z chwilą potwierdzenia dokonania płatności, zamówienie trafia do realizacji.

Płatność kartą płatniczą:

Bezpieczna, komfortowa i szybka forma płatności elektronicznej świadczona. Przy wyborze tej formy płatności za zamówienie w sklepie e-mamaija.pl, zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę w celu dokonania płatności z użyciem karty płatniczej w systemie VISA lub Mastercard. Bezpieczna autoryzacja, a żadne dane dotyczące karty płatniczej nie są przekazywane do sklepu. Z chwilą potwierdzenia dokonania płatności, zamówienie jest przekazywane do realizacji.


Gotówka / za pobraniem: Po wybraniu tej opcji za zamówiony towar zapłacisz gotówką w naszym sklepie lub u kuriera.

Sklep z artykułami dla dzieci 2015


Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie